ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 3.4.


З метою ефективного використання та збільшення надходжень від оренди майна територіальної громади м. Дрогобича, взявши до уваги пропозиції постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № __ від 09.08. 2018 р.), постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування,  малого та середнього бізнесу (протокол №66 від 10.08.2018 р.), керуючись ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», міська рада  вирішила
1. Затвердити Положення про оренду майна територіальної громади м.Дрогобича, згідно з додатком № 1, яке вступає в дію з наступного дня, після затвердження сесією Дрогобицької міської ради.
2. Затвердити Типовий договір оренди нежитлових приміщень, будинків та споруд, згідно з додатком № 2.
           3. Виконання даного рішення покласти на відділ оренди та приватизації комунального майна Дрогобицької міської ради (Р. Росоха).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Курчик) та постійну комісію ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлик).
 
 
Міський голова                                                                                   Т. Кучма
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Додаток № 1
 до рішення сесії Дрогобицької
                                                                                                 міської ради № ___від______
 
 
 ПОЛОЖЕННЯ
про оренду майна територіальної громади м. Дрогобича
1. Загальні положення
1.1. Положення про оренду майна територіальної громади м. Дрогобича (надалі – Положення) розроблене на підставі Конституції України, Цивільного кодексу України, Бюджетного кодексу України, Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про оренду державного та комунального майна“.
1.2. Це Положення регулює організаційні відносини, пов'язані з передачею в оренду нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень), що належить до комунальної власності територіальної громади м. Дрогобича.
1.3. Передача в оренду комунального майна територіальної громади м. Дрогобича здійснюється на конкурсних засадах крім випадків, передбачених цим Положенням та чинним законодавством України.
1.4. Відділ оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради готує договори оренди нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) з врахуванням вимог цього Положення.
 
2. Об’єкти оренди та суб’єкти орендних відносин
 
2.1. Об’єктами оренди є наступне комунальне майно:
а) цілісні майнові комплекси комунальних підприємств та їх структурних підрозділів (філій, цехів, дільниць);
б) нерухоме майно, (будівлі, споруди, нежитлові приміщення та інше окреме індивідуально визначене майно підприємств);
в) майно, що не увійшло до статутного капіталу господарських товариств, створених у процесі приватизації ;
г)  захисні споруди цивільного захисту із збереженням їх цільового призначення, крім тих, які прямо передбачені чинним законодавством.
2.2. Не може бути об’єктами оренди комунальне майно, надання якого в оренду заборонено чинним законодавством України.
2.3. Від імені територіальної громади міста повноваження орендодавця здійснює:
- виконавчий комітет Дрогобицької міської ради (надалі – Виконком).
- комунальні підприємства, установи та заклади - щодо нерухомого майна, загальна площа якого не перевищує 200 квадратних метрів на одне підприємство, установу, організацію, та іншого окремого індивідуально визначеного майна;
2.4. Орендарями майна територіальної громади міста Дрогобича,  можуть бути господарські товариства, створені членами трудового колективу комунального підприємства, його структурного підрозділу, інші юридичні особи та громадяни України, фізичні та юридичні особи іноземних держав, міжнародні організації.
2.5. У разі надходження двох і більше заяв про укладення договору оренди орендодавець оголошує конкурс на право укладення договору оренди.
2.6. Якщо подано лише одну заяву про укладення договору оренди, конкурс на право оренди не проводиться і договір оренди укладається із заявником, який її подав, якщо інше не передбачено рішенням сесії Дрогобицької міської ради.
2.7. Об'єкти в оренду без рішення сесії Дрогобицької міської ради отримують:
1) особа, яка подала заяву про оренду майна на короткий строк (не більше п’яти днів та без права продовження строку дії договору оренди);
2.8. Об’єкти в оренду без проведення конкурсу, за рішенням сесії Дрогобицької міської ради отримують:
1) бюджетні установи,
2) музеї, підприємства чи громадські організації у сфері культури і мистецтв, в тому числі, їх члени під творчі майстерні;
3) релігійні організації для збереження проведення релігійних обрядів та церемоній,
4) громадські організації ветеранів або інвалідів;
5) реабілітаційні установи для інвалідів та дітей-інвалідів, спеціалізовані підприємства, установи та заклади соціального обслуговування, що надають соціальні послуги відповідно до Закону України «Про соціальні послуги»;
6) Пенсійний фонд України та його органи;
7) державні видавництва і підприємства книгорозповсюджування, вітчизняні видавництва та підприємства книго розповсюдження, що забезпечують підготовку, випуск та (чи) розповсюдження не менш як  50 відсотків книжкової продукції державною мовою ( за винятком видань рекламного та еротичного характеру);
8) комунальні підприємства Дрогобицької міської ради;
9) інші установи, організації та підприємства у випадках не заборонених законодавством України;
10) особи, які беруть в оренду нежитлові приміщення з погодинною орендною платою.
2.9. Передача майна за пільговою орендною платою здійснюється відповідно до рішення сесії Дрогобицької міської ради.
2.10. Передача об'єктів нерухомого майна, власником якого є територіальна громада м. Дрогобича у повне господарське відання чи оперативне управління підприємствам, відбувається за рішенням сесії Дрогобицької міської ради.
 
3. Ініціатива (пропозиція) щодо оренди майна
та порядок її розгляду
 
3.1. Ініціатива щодо оренди майна може виходити:
- від фізичних та юридичних осіб, які можуть бути орендарями;
- від виконавчого комітету, комунальних підприємств, установ, організацій, за якими закріплене майно на праві господарського відання, оперативного управління або відноситься до сфери їх управління.
3.2. Комунальні підприємства, установи, організації формують перелік майна, що може бути передане в оренду. Такий перелік оприлюднюються в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Дрогобицької міської ради.
3.3. Заява на оренду об’єкта комунальної власності разом із документами надсилаються до виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
3.4.У передачі в оренду об'єктів може бути відмовлено, якщо:
- прийнято рішення про приватизацію об'єкта оренди;
- об'єкт включено до переліку підприємств, що потребують залучення іноземних інвестицій, згідно з рішенням Дрогобицької міської ради;
- у встановленому порядку було прийняте рішення про укладення договору оренди майна з іншим орендарем;
- орендоване майно необхідне для власних потреб територіальної громади міста Дрогобича;
- є інші підстави, передбачені чинним законодавством України.
3.5. Надання в оренду та внесення змін у діючі договори оренди комунального майна здійснюється за ініціативою претендентів на оренду, орендодавця, міської ради, балансоутримувачів майна.
 
4. Організаційне забезпечення орендних відносин
4.1. Організаційне забезпечення відносин оренди майна територіальної громади м. Дрогобича здійснює відділ оренди та приватизації комунального майна, а саме:
  1. Розглядає рекомендації відповідних комісій та готує відповідні проекти рішень міської ради.
  2. Здійснює підготовку договорів оренди та контроль за дотриманням виконання умов договору.
  3. У встановленому порядку вживає заходи до порушників договірних зобов'язань.
  4. Вчиняє необхідні дії для стягнення орендної плати.
  5. Проводить конкурси на право укладення договору оренди нерухомого майна.
4.2. Підприємства, організації, установи, які є балансоутримувачами майна комунальної власності:
- Забезпечують утримання майна у належному технічному стані, своєчасно вживають заходи для проведення необхідного капітального ремонту об’єктів оренди (проводять самі чи ініціюють його проведення залежно від умов договору).
- Здійснюють оперативний контроль за використанням майна користувачами. За результатами перевірки балансоутримувачі складають акти про проведення перевірки та скеровують їх у відділ оренди та приватизації комунального майна.
- Здійснюють контроль за використанням майна, переданого в оренду, через проведення планових та позапланових перевірок.
- Своєчасно (у термін, який не перевищує 10 робочих днів) повідомляють відділ оренди та приватизації комунального майна про вивільнені об’єкти комунального майна.
- Подають у відділ оренди та приватизації комунального майна пропозиції щодо використання об’єктів комунального майна.
-Забезпечують фіксування стану приміщень, що передаються балансоутримувачами.
 
5. Укладення договору оренди
 
5.1. Істотними умовами договору оренди комунального майна є умови, визначені Законом України “Про оренду державного та комунального майна“,  а саме:
  1. Об'єкт оренди (склад і вартість майна з врахуванням індексації).
  2. Термін, на який укладається договір оренди.
  3. Орендна плата з врахуванням її індексації та пені за несвоєчасну сплату.
  4. Порядок використання амортизаційних відрахувань.
  5. Відновлення орендованого майна та умови його повернення.
  6. Виконання зобов'язань.
  7. Забезпечення виконання зобов'язань – неустойка (штраф, пеня), порука, завдаток, гарантія тощо.
  8. Порядок здійснення орендодавцем контролю за станом об'єкта оренди.
  9. Відповідальність сторін.
  10. Страхування орендарем взятого ним в оренду майна.
  11. Обов'язки сторін щодо забезпечення пожежної безпеки орендованого майна.
5.2. Окрім вищевказаних умов, у договорі оренди комунального майна можуть бути передбачені такі умови:
  1. Термін внесення орендної плати.
  2. Обов’язок орендаря здійснити капітальний (за домовленістю сторін із застосуванням спеціального порядку сплати орендної плати) чи поточний ремонт об’єкта оренди згідно з вимогами законодавства України.
  3.  Своєчасна сплата всіх належних комунальних платежів.
  4. Передача орендованого майна у суборенду можлива лише за погодженням з орендодавцем.
За згодою сторін у договорі оренди можуть бути передбачені й інші умови.
      5.3. Відносини щодо користування земельною ділянкою, на якій розташований об’єкт оренди, вирішуються згідно з вимогами законодавства України.
      5.4. Договір оренди нежитлового приміщення, будівлі або іншої капітальної споруди (їх окремої частини) терміном на три роки і більше підлягає нотаріальному посвідченню.
      5.5. Договір оренди вважається укладеним з моменту досягнення домовленості зі всіх істотних умов і підписання сторонами тексту договору.
      5.6. Передача об’єкта оренди здійснюється з укладенням договору оренди і оформляється актом прийому-передачі, який підписують представники орендодавця та орендаря.
      5.7. У разі, коли орендар у терміни і на умовах, визначених у договорі оренди, не прийме у орендодавця об'єкт оренди, орендодавець має право вимагати від орендаря відшкодування збитків, завданих затриманням передачі, відмовитися від договору і вимагати відшкодування збитків, завданих йому невиконанням договору оренди.
5.8. Початок перебігу терміну дії договору та обов’язку сплати орендарем орендної плати починається з дати підписання сторонами акта прийому-передачі об’єкта.
5.9. Орендар, який належно виконує свої обов’язки за договором оренди нерухомого майна, строк дії якого закінчується, має право на продовження договору оренди на новий термін.
5.10. Орендодавець має право відмовитися від договору оренди і вимагати повернення об’єкта оренди, якщо орендар не вносить орендну плату протягом трьох місяців підряд.
5.11. У разі відмови орендодавця від договору оренди, договір вважається розірваним з часу одержання орендарем повідомлення орендодавця про відмову від договору.
5.12.  Договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї зі сторін у разі порушення істотних умов договору другою стороною та в інших випадках, передбачених договором або законодавством України;
5.13. Істотним є таке порушення стороною договору, коли внаслідок завданої шкоди друга сторона значною мірою позбавляється того, на що вона розраховувала при укладенні договору.
5.14. У разі розірвання договору оренди, закінчення терміну його дії та відмови від його продовження або банкрутства орендаря, орендар зобов’язаний повернути орендодавцеві об’єкт оренди на умовах, зазначених у договорі оренди згідно акту приймання-передачі.
5.15. Якщо орендар допустив погіршення стану орендованого майна або його загибель, він повинен відшкодувати орендодавцеві збитки, якщо не доведе, що погіршення або загибель майна сталися не з його вини.
5.16. З прийняттям рішень сесії Дрогобицької міської ради про включення об’єкта оренди до переліку об’єктів, що підлягають приватизації способом викупу, орендар не зобов’язаний звертатися щодо продовження договору оренди на новий строк перед закінченням терміну дії договору. У такому разі орендар сплачує плату за користування об’єктом оренди до часу підписання акта прийому-передачі при приватизації об’єкта.
5.17. Заміна сторони договору її правонаступником у разі реорганізації орендаря відбувається через внесення у договір змін у частині орендаря. Інші умови договору залишаються незмінними.
5.18. Внесення змін до договору оформляється додатком до договору або через викладення договору у новій редакції.
 
6. Орендна плата та інші платежі.
 
6.1. Орендна плата є платежем, який орендар вносить на вказаний орендодавцем рахунок незалежно від наслідків своєї господарської чи іншої діяльності.
6.2. Орендна плата за користування майном територіальної громади м. Дрогобича є доходом загального фонду бюджету м. Дрогобича,  зараховується на відповідні рахунки і використовується у порядку, визначеному міською радою.
6.3. Початок нарахування орендної плати та інших платежів, пов'язаних з орендою майна, починається з дати підписання акта приймання-передавання об'єкта оренди, який підписується орендодавцем та орендарем.
6.4. Нарахування орендної плати припиняється з дати підписання акту прийому-передачі об'єкту оренди від орендаря до орендодавця після припинення договору оренди.
6.5. Крім орендної плати орендар сплачує:
-податки та збори у розмірах та порядку, визначених чинним законодавством України;
- плату за комунальні послуги відповідно до договору, який укладається між орендарем та зазначеним підприємством або відповідними особами, що надають такі послуги;
- послуги страховика.
6.6. Розмір орендної плати може бути змінений:
- за погодженням сторін;
- у разі істотної зміни стану або цільового призначення об'єкта оренди;
- в інших випадках, передбачених законодавством України.
6.7. Методика розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади м. Дрогобича, пропорції розподілу між міським бюджетом, орендодавцем і балансоутримувачем та порядок використання орендної плати за користування об’єктами власності територіальної громади м. Дрогобича затверджуються сесією Дрогобицької міської ради.
6.8. Терміни внесення орендної плати визначаються у договорі.
6.9. Орендна плата встановлюється у грошовій формі та здійснюється способом безготівкового перерахунку.
6.10. Не є зміною розміру орендної плати її коригування на індекс інфляції згідно з Методикою. Орендна плата за кожний наступний місяць визначається шляхом коригування орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за попередній місяць.
6.11. За невиконання зобов’язань за договором оренди сторони несуть відповідальність, встановлену законодавчими актами України та договором.
6.12. У разі прострочення по сплаті орендних платежів орендар сплачує пеню у розмірі облікової ставки Національного банку України на дату нарахування пені від суми заборгованості за кожний день прострочення, включаючи день оплати.
 
7. Контроль за виконанням умов договору.
 
7.1. Орендодавці здійснюють контроль за виконанням умов договору оренди.
7.2. Виконком Дрогобицької міської ради має право здійснювати перевірки виконання умов договорів оренди майна територіальної громади міста Дрогобича.
7.3 Порушення умов договору оренди є підставою для розірвання договору оренди  в установленому законодавством порядку.
7.4. Взаємовідносини між орендодавцем та орендарем, не врегульовані цим Положенням, регулюються за згодою сторін відповідно до чинного законодавства України або у судовому порядку.
 
 
 
 
 
 
Секретар міської ради                                                                          О. Хрущ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Додаток № 2
 до рішення сесії Дрогобицької
                                                                                                 міської ради № ___від______
 
 
Типовий договір
оренди нежитлових приміщень, будинків та споруд.
м. Дрогобич                                                                                                                 
Орендодавець: Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в особі міського голови Кучми Тараса Ярославовича , який діє на підставі рішення І сесії Дрогобицької міської ради сьомого скликання від 17.11.2015 року №1 та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з одного боку та
            Орендар:_____________,  в особі голови___________, що діє на підставі Статуту, з іншого боку, разом надалі "Сторони". уклали цей Договір про наступне:
1. Предмет Договору.
            1.1.Орендодавець передає, а Орендар приймає згідно акту приймання-передачі в оренду нежитлове приміщення за адресою : 82100, м.Дрогобич, вул. _____, загальною площею _____ кв. м., надалі "Об'єкт оренди".
            Об’єкт оренди фактично переданий Орендареві до моменту підписання договору оренди.
            Склад і вартість Об’єкту оренди:
  • поверх підвал
  • кількість кімнат
  • рік побудови 
  • вартість з урахуванням індексації 
Всі інші характеристики Об’єкту оренди визначаються в технічному паспорті.
            1.2 Цільове призначення Об'єкту оренди визначається в акті приймання-передачі. Зміна цільового призначення Об'єкта оренди можлива лише за попередньою згодою Орендодавця.
1.3 Орендар не має права без дозволу Орендодавця:
  • здавати Об’єкт оренди в суборенду;
  • передавати Об’єкт оренди в користування іншим особам;
  • заключати інші  договори використовуючи Об’єкт оренди.
 
2.Термін оренди.
            2.1 Цей  Договір  вступає  в  силу  з  моменту  підписання  його  Сторонами  і  діє  в термін:                               з   _________    по  _____________р.
            2.2 В разі відсутності заяви однієї із сторін про припинення або зміну умов Договору протягом одного місяця після закінчення терміну його дії, він вважається продовженим на той самий термін і на тих самих умовах, які були передбачені  цим Договором.
            2.3 В разі несплати Орендарем орендної плати, Орендодавець ініціює розірвання цього договору згідно чинного законодавства України.
            2.4 При умові належного виконання своїх обов’язків за цим Договором Орендар має переважне право, за інших рівних умов, на продовження Договору оренди на новий термін.
            2.5 Цей Договір може бути розірвано за погодженням сторін. На вимогу однієї із сторін  цей Договір може бути достроково розірвано за рішенням господарського суду у разі невиконання сторонами своїх зобов’язань та з інших підстав передбачених чинним законодавством України.
3.Орендна плата.
            3.1  Орендна плата за перший місяць становить  __________грн. в т.ч. ПДВ.
            Розмір орендної плати за кожний наступний місяць нараховується відповідно до методики розрахунку орендної плати з урахуванням індексу інфляції.
            3.2 Орендна плата вноситься Орендарем не пізніше двадцять п’ятого числа за поточний місяць.
            3.3 Орендна плата встановлюється в грошовій формі.
            3.4 Розмір  орендної  плати може бути змінено на вимогу однієї із Сторін у  разі  зміни  цін  і  тарифів  та  в  інших  випадках, передбачених законодавчими актами України.
            3.5 Розмір орендної плати переглядається щорічно при формуванні місцевого бюджету м.Дрогобича.
4. Права та обов'язки сторін.          
4.1 Орендодавець має право:
здійснювати контроль  за  виконанням  умов  цього  Договору  Орендарем;
4.2 Орендодавець зобов'язаний:
дотримуватись норм чинного законодавства та умов цього Договору.
4.3 Орендар зобов'язаний:
4.3.1 належним  чином використовувати та зберігати об’єкт оренди, запобігати  його  пошкодженню  і  псуванню та на протязі  місяця  з  моменту  укладання  цього  Договору  освоїти  орендоване  приміщення  і  розпочати  його  експлуатацію;
4.3.2 забезпечити  безперешкодний  доступ до орендованих приміщень представників Орендодавця;
4.3.3 своєчасно і в повному обсязі вносити орендну плату з врахуванням індексу інфляції;
4.3.4 своєчасно і в повному обсязі вносити плату за комунальні послуги,  а саме:  освітлення,  опалення,  водопостачання,  газопостачання, вивіз  сміття та  ін.;
4.3.5 належним  чином  експлуатувати  Об'єкт оренди та нести всі витрати, пов'язані з його  експлуатацією;
4.3.6 утримувати Об'єкт оренди та прилеглі території у відповідності з вимогами санітарних, пожежних та технічних норм;
4.3.7 сплачувати необхідні платежі та податки по експлуатації об’єкта та інші збори, та відрахування в тому числі земельний податок пропорційно займаній площі.
4.3.8 самостійно і за власний рахунок здійснювати поточний ремонт об'єкту оренди один раз на рік;
4.3.9 попередньо погоджувати з Орендодавцем проведення перебудови, прибудови та перепла­нування Об'єкта оренди;
4.3.10 обов’язково проводити страхування об’єкту оренди відповідно до чинного законодавства на весь період оренди;
4.3.11 самостійно отримувати у Орендодавця рахунки, накладні та інші необхідні документи;
4.3.12 самостійно і за власний рахунок виготовити технічний паспорт Об'єкта оренди в КП ЛОР Дрогобицькому бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки;
4.3.13 передати Об'єкт оренди Орендодавцю протягом десяти днів з моменту припинення дії цього Договору;
4.3.14 при  необхідності  прийняти пайову участь в ремонті фасаду, даху та благоустрою прилеглої до об'єкта оренди території пропорційно займаній орендній площі.
4.3.15 негайно повідомити Орендодавця про будь-яке пошкодження, аварію або іншу обставину, яка завдає шкоду об’єкту, і своєчасно самостійно вживати відповідних заходів проти його подальшого руйнування або пошкодження.
 
5.Відповідальність сторін.
            5.1 В разі порушення умов цього Договору Орендар зобов'язаний сплатити Орендодавцю штраф в розмірі 40 (сорок) мінімальних заробітних плат.
            5.2 У випадку прострочення по сплаті орендних платежів Орендар зобов'язується сплатити Орендодавцю пеню в розмірі подвійної облікової ставки Національного Банку України за кожен день несвоєчасної оплати,  яка  нараховується  відповідно  до  чинного  законодавства  України.
5.3 Ризик випадкової загибелі чи пошкодження Об’єкта оренди несе Орендар.
 
6. Відновлення Об’єкту оренди та умови його повернення.
6.1 Орендар має право залишити за собою проведені ним поліпшення орендованого майна, здійснені за рахунок власних коштів, якщо вони можуть бути відокремлені від майна без заподіяння йому шкоди.
6.2 Орендар не має права на компенсацію витрат, якщо він за рахунок власних коштів здійснив за згодою Орендодавця поліпшення орендованого майна, які неможливо відокре­мити від майна без заподіяння йому шкоди.
6.3 У разі розірвання цього Договору, закінчення строку його дії та відмови від його продовження або банкрутства Орендаря останній зобов’язаний повернути Орендодавцеві Об’єкт оренди в належному стані з урахуванням п. п.  4.3.8, 4.3.14, 6.1 та 6.2 цього Договору.
7. Інші умови.
            7.1. У випадках, не передбачених цим Договором, сторони керуються чинним законо­давством України.
7.2. Підписання цього Договору всі попередні переговори щодо нього, листування, попередні угоди та протоколи про наміри з питань, що так чи інакше стосуються цього Договору втрачають юридичну силу. 
            7.3. Цей Договір укладено у трьох примірниках, з яких два залишаються в Орендодавця, а один в Орендаря.
            Орендодавець Орендар
 
Виконавчий комітет
Дрогобицької міської ради
___________________________
 
 
Міський голова _____________ 
м.п.
            __________    
м.п.
 
 
АКТ
приймання – передачі
 
м. Дрогобич                                                                         ____________р.
 
Згідно цього акту
Орендодавець: Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в особі міського голови Кучми Тараса Ярославовича передає, а
 Орендар:_______________________, приймає у відповідності до договору оренди, придатного для використання нежитлове приміщення розташоване за адресою: м. Дрогобич, ________________.
            Цільове призначення площ об’єкту оренди:
_____ м2 _____________________________________          _________________
_____  м2 _____________________________________________________________
_____  м2 _____________________________________________________________
_____  м2 _____________________________________________________________
_____  м2 _______________________________________________________________ 
_____  м2 _______________________________________________________________
_____  м2 _______________________________________________________________
                        Цей акт є невід’ємною частиною договору оренди.
           
Орендодавець
 
 
 
 
 
 
Орендар
Виконавчий комітет
Дрогобицької міської ради
 
 
 
 
 
 
 
Міський голова _____________
м.п.
 
 
 
      __________    
Секретар міської ради