ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LXXIX

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

2.8.

Дата реєстрації:

04.06.2026

Проголосовано:

11.06.2026 10:49:33

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

  • Підтримали
    23
  • Не підтримали
    0
  • Утримались
    0
  • Не голосували
    1
  • Відсутні
    15

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 2.8.

Текст:

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

LХХІХ сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 4 червня 2026 року № ________

 



Про затвердження Програми надання

одноразової грошової допомоги

для часткового покриття витрат на оплату

послуг з централізованого водопостачання та

централізованого водовідведення на 2026 рік

 

 

 

         З метою покращення соціально-побутових умов та матеріального становища вразливих категорій громадян враховуючи рекомендації постійних комісій міської ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № _____ від __________ 2026), з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол № _____ від __________ 2026), керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

         1. Затвердити Програму надання одноразової грошової допомоги для часткового покриття витрат на оплату послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2026 рік                    (далі - Програма) згідно з додатком.

2. Фінансовому управлінню (О.Савран) забезпечити фінансування Програми на 2026 рік.

3. Рішення чинне з 01 червня 2026 року до 31 грудня 2026 року.

4. Виконання цього рішення покласти на начальника управління соціального захисту населення (І.Терлецький).

5. Контроль за виконанням цього рішення доручити головам постійних комісій міської ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Бейзик) та з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (Р.Грицай).

 

 

Міський голова                                                                        Тарас КУЧМА