ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXIX

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

10.2

Дата реєстрації:

09.06.2022

Проголосовано:

09.06.2022 11:40:04

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  21
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  5
 • Відсутні
  13

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 10.2ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА


______сесія восьмого скликанняРІШЕННЯ


від ______________ 2022 року № ____

 

Про створення індустріального парку

«ЕКО-СМАРТ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК  «ГАЛІТ» Дрогобицької міської територіальної громади

 

З метою забезпечення сприятливих умов для залучення інвестицій в економіку громади, активізації економічного розвитку та підвищення інвестиційної привабливості громади, активізації економічного розвитку та підвищення інвестиційної привабливості громади, розвитку сучасної виробничої та ринкової інфраструктури, створення нових робочих місць, зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів, враховуючи висновок постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від ________2022 №____) та висновок постійної комісії з питань оренди, приватизації, комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол від ________2022 №____), рішення Дрогобицької міської ради «Про затвердження концепції індустріального парку «ЕКО-СМАРТ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «ГАЛІТ» Дрогобицької міської територіальної громади  № ___ від _____2022 року, керуючись Законом України від 21.06.2012 № 5018-VI «Про індустріальні парки» (зі змінами) та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

 

 1. Створити індустріальний парк «ЕКО-СМАРТ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «ГАЛІТ» Дрогобицької міської територіальної громади на земельній ділянці площею 19 Га (кадастровий номер 4610600000:01:050:0005), з цільовим призначенням – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою: Львівська область, м. Дрогобич в районі вулиці Гайдамацька терміном на 30 років.

 2. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради Львівської області подати у встановленому порядку уповноваженому державному органу документи для включення індустріального парку «ЕКО-СМАРТ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «ГАЛІТ» Дрогобицької міської територіальної громади до Реєстру індустріальних парків.

 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Бейзик) та постійну комісію з питань оренди, приватизації, комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик).


 

Міський голова                                                                           Тарас КУЧМА