ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXIX

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

9.8.

Дата реєстрації:

09.06.2022

Проголосовано:

09.06.2022 11:37:29

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  24
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  13

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 9.8.ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

______сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

 

від  ____________ 2022 р. № _______

 

Про продовження дії договору

оренди нежитлового приміщення

 

З метою забезпечення прозорості та відкритості наповнення бюджету Дрогобицької міської територіальної громади, беручи до уваги звернення директора Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 26 від 02.06.2022 р.), керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 р. № 483, рішенням сесії Дрогобицької міської ради № 612 від 09.09.2021 р. «Про затвердження Положення про оренду майна Дрогобицької міської територіальної громади», міська рада вирішила:

1. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради надати дозвіл на продовження з діючим орендарем Стрийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги  терміном на 2 роки 11 місяців без проведення аукціону договору оренди нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Л. Українки, 70, площею 43,6 м. кв. із встановленням орендної плати розміром 1 грн. без ПДВ в рік відповідно до п. 16 Методики розрахунку орендної плати.

  2. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради забезпечити вчинення усіх необхідних дій, пов’язаних з продовженням договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності у порядку, визначеному чинним законодавством України.

  3. Виконання даного рішення доручити управлінню майна громади  виконавчих органів Дрогобицької міської ради.

          4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика).

 

Міський голова                                                                       Тарас КУЧМА