ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXVIII

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

8

Дата реєстрації:

12.05.2022

Проголосовано:

12.05.2022 11:05:09

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  22
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  6
 • Відсутні
  10

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 8ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

 

_____________ сесія  ___ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від ______________2022 року  №_________

 

Про надання дозволу на проведення

інвестиційних конкурсів та укладення

інвестиційних договорів

 

 

Розглянувши службову записку начальника відділу – центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Тішиної О. від 27.04.2022 №304 , враховуючи рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради  «Про затвердження Положення про порядок підготовки та проведення інвестиційних конкурсів щодо будівництва об'єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення на земельних ділянках, які знаходяться у користуванні комунального підприємства «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради» від 28.12.2017 №305 із змінами та доповненнями, беручи до уваги Указ Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022р із змінами та доповненнями, внесеними згідно з Указами Президента         № 133/2022 від 14.03.2022, № 259/2022 від 18.04.2022,  Закон України «Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні", Закон України «Про правовий режим воєнного стану», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань  депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (протокол №______ від __________), керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл  Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради на проведення інвестиційних конкурсів та укладення інвестиційних договорів про залучення інвесторів щодо  об`єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення на земельних ділянках,  які знаходяться   у користуванні комунальних підприємств, установ, організацій Дрогобицької міської ради та речові права, на які не зареєстровані в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

2. Контроль за виконанням покласти на постійну комісію з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради(В. Дзерина).

 

Міський голова                                                                   Тарас  КУЧМА