ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

12.05.2022

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 7.3.
Про звільнення від нарахування орендної плати за оренду комунального майна на період перебування на реабілітації орендаря  

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____  сесія восьмого скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від  ____________ р. № _____
 
Про звільнення від нарахування орендної
плати за оренду комунального майна
на період перебування на реабілітації орендаря
 
         Беручи до уваги звернення голови громадської організації «Галицька Правозахисна», довідку Військово-медичного клінічного центру Західного регіону про стан здоров»я, враховуючи протоколи постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (№ 25 від 06.05.2022 року),  постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № ___ від ______2022 року), керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”,  Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 року №64/2022, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 р. № 483, рішенням сесії Дрогобицької міської ради № 781 від 25.11.2021 р. «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за користування майном Дрогобицької міської територіальної громади», міська рада вирішила:
  1. Звільнити від нарахування орендної плати орендаря - Громадську організацію «Галицька Правозахисна» за оренду нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Осмомисла, 10, площею 27,1 м. кв. на період перебування на реабілітації голови Громадської організації «Галицька Правозахисна» Ігоря Кузняка з 01.03.2022 року до дня завершення реабілітації включно.
  2. Голові громадської організації «Галицька Правозахисна» Ігорю Кузняку надати до балансотримача відділу освіти довідку про завершення реабілітації з метою врегулювання питання орендної плати.
          3.   Виконання даного рішення доручити відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
           4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика), на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзика).
 
 
Міський голова                                                         Тарас КУЧМА