ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXIX

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

10.1

Дата реєстрації:

09.06.2022

Проголосовано:

09.06.2022 11:38:42

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  21
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  5
 • Відсутні
  13

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 10.1ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА


______сесія восьмого скликанняРІШЕННЯ


від ______________ 2022 року № ____

 

Про затвердження концепції індустріального парку

«ЕКО-СМАРТ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «ГАЛІТ» Дрогобицької міської територіальної громади

 

З метою забезпечення сприятливих умов для залучення інвестицій в економіку громади, активізації економічного розвитку та підвищення інвестиційної привабливості громади, враховуючи висновок постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від ________2022 №____) та висновок постійної комісії з питань оренди, приватизації, комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол від ________2022 №____), керуючись Законом України від 21.06.2012 № 5018-VI «Про індустріальні парки» (зі змінами) та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), міська рада вирішила:

 1. Затвердити Концепцію індустріального парку «ЕКО-СМАРТ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК «ГАЛІТ»  Дрогобицької міської територіальної громади, що додається.

 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Бейзик) та постійну комісію з питань оренди, приватизації, комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик).


 

 

 

 

Міський голова                                                                           Тарас КУЧМА