ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXIX

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

9.5.

Дата реєстрації:

09.06.2022

Проголосовано:

09.06.2022 11:35:23

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  22
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  4
 • Відсутні
  13

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 9.5.ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

______сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

 

від ____________________ № ______

 

 

Про затвердження звітів про незалежну оцінку

об’єктів комунальної власності територіальної громади

в особі Дрогобицької міської ради Львівської області

та про проведення електронного аукціону

з продажу нежитлових приміщень

 

 

  З метою забезпечення прозорості та відкритості наповнення бюджету  територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради, беручи до уваги рекомендації аукціонної комісії (протокол № 15 від ______ р), постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 26 від 02.06.2022 р.), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № ____ від ______2022 р.), розглянувши звіти та висновки про вартість майна, рецензії на висновки про вартість майна, керуючись Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядком проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 № 432, п. 30 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада  вирішила :

 

               1. Затвердити звіти про незалежну оцінку об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону згідно з додатком № 1.

               2. Провести електронний аукціон з продажу нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Грушевського Михайла, 170, площею 290,2 м. кв.

               2.1. Затвердити стартову ціну для продажу на аукціоні нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Грушевського Михайла, 170, площею 290,2 м. кв. у розмірі 2 126 586 грн. (два мільйони сто двадцять шість тисяч п»ятсот вісімдесят шість гривень) без ПДВ згідно звіту про незалежну оцінку.

               2.2. Значення кроку при проведенні електронного аукціону з продажу нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Грушевського Михайла, 170, площею 290,2 м. кв. затвердити на рівні 1% від стартової ціни та становить 21 265,86 грн. (двадцять одна тисяча двісті шістдесят п»ять гривень вісімдесят шість копійок).

               3. Провести електронний аукціон з продажу нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Грушевського Михайла, 9, площею 15,3 м. кв.

               3.1. Затвердити стартову ціну для продажу на аукціоні нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Грушевського Михайла, 9, площею 15,3 м. кв. у розмірі 56 900 грн. (п»ятдесят шість тисяч дев»ятсот гривень) без ПДВ згідно звіту про незалежну оцінку.

               3.2. Значення кроку при проведенні електронного аукціону з продажу нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Грушевського Михайла, 9, площею 15,3 м. кв. затвердити на рівні 1% від стартової ціни та становить 569 грн. (п»ятсот шістдесят  дев»ять гривень).

               3.3. Внести зміни у п. 3 додатку № 1 до рішення сесії Дрогобицької міської ради № 533 від 12.08.2021 р. «Про включення в перелік об»єктів комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону» та викласти у наступній редакції: «п.3. Нежитлове приміщення за адресою: м. Стебник, вул. Грушевського Михайла, 9, площею 15,3 м. кв.»

               4. У разі непродажу об’єктів комунальної власності, вказаних у п.п. 2,3 даного рішення на аукціоні за ціною не нижче стартової,  п.п. 2, 2.1., 2.2.,3,3.1.,3.2 даного рішення вважати такими, що втратили чинність.

                5. Затвердити умови продажу об»єктів комунальної власності, вказаних у п.п. 2,3 даного рішення згідно з додатками № 2,3.

                6. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради здійснити приватизацію об’єктів комунальної власності територіальної громади особі Дрогобицької міської ради Львівської області  шляхом аукціону відповідно до чинного законодавства України.

                 7. Доручити начальнику управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради (М. Свідовська) затвердити висновки про вартість майна, тексти інформаційного повідомлення про продаж на електронному аукціоні об‘єктів комунальної власності Дрогобицької міської територіальної громади за адресами: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Грушевського Михайла, 170, площею 290,2 м. кв., Львівська обл., м. Стебник, вул. Грушевського Михайла, 9, площею 15,3 м. кв. та уповноважити підписати договори купівлі-продажу нежитлових приміщень за адресами: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Грушевського Михайла, 170, площею 290,2 м. кв., Львівська обл., м. Стебник, вул. Грушевського Михайла, 9, площею 15,3 м. кв.

               8. На переможця аукціону покласти обов»язок  відшкодувати вартість виготовлення експертної оцінки на нежитлове приміщення за адресами: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Грушевського Михайла, 170, площею 290,2 м. кв., Львівська обл., м. Стебник, вул. Грушевського Михайла, 9, площею 15,3 м. кв.

                9. Виконання даного рішення доручити управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради.

                10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика), на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзика).

 

 

 

Міський голова                                                            Тарас КУЧМА