ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXIX

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

9.3.

Дата реєстрації:

09.06.2022

Проголосовано:

09.06.2022 11:34:04

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  25
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  13

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 9.3.ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

_____  сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  ____________ р. № _____

 

Про проведення розрахунків

за оплату комунальних послуг

балансоутримувачами нежитлових будівель

комунальної власності територіальної громади

в особі Дрогобицької міської ради

 

         Беручи до уваги звернення старост Дрогобицької міської територіальної громади, з метою ефективного використання бюджетних коштів, враховуючи протоколи постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (№ 26 від 02.06.2022 року), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № ____ від ______2022 р.), керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, рішенням сесії Дрогобицької міської ради № 612 від 09.09.2021 р. «Про затвердження Положення про оренду майна Дрогобицької міської територіальної громади», міська рада вирішила:

1. Балансоутримувачам нежитлових будівель комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області проводити оплату комунальних послуг за орендарів, які є установами, що фінансуються з місцевого бюджету.

2.  Дане рішення вступає в силу з 01.06.2022 року.

          3. Виконання даного рішення доручити управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради, управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради, відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради, директорам ліцеїв та гімназій Дрогобицької міської ради, відділу охорони здоров»я та іншим балансоутримувачам Дрогобицької міської ради.

         4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика), на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзика).

 

Міський голова                                                                     Тарас КУЧМА