ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXVIII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

7.4.

Дата реєстрації:

12.05.2022

Проголосовано:

12.05.2022 10:56:16

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  28
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  10

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 7.4.ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

_____  сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  _______________ р. № ____

 

Про включення до Переліку першого типу

об’єктів комунальної власності

територіальної громади в особі Дрогобицької

міської ради, які підлягають передачі в оренду

шляхом проведення аукціону

 

         З метою забезпечення прозорості та відкритості наповнення бюджету територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 25  від 06.05.2022 р.), керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 р. № 483, рішенням сесії Дрогобицької міської ради № 612 від 09.09.2021 р. «Про затвердження Положення про оренду майна Дрогобицької міської територіальної громади», міська рада вирішила:


 1. Включити в перелік об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення електронних торгів (аукціону) з права укладення договору оренди у ЕТС Prozorro.Продажі нежитлове приміщення комунальної власності  територіальної  громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. А. Шептицького, 9, площею 27,5 м. кв.

 2. Включити в перелік об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення електронних торгів (аукціону) з права укладення договору оренди у ЕТС Prozorro.Продажі нежитлове приміщення комунальної власності  територіальної  громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Бориславська, 8 А, площею 137,9 м. кв.

 3. Включити в перелік об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення електронних торгів (аукціону) з права укладення договору оренди у ЕТС Prozorro.Продажі нежитлове приміщення комунальної власності  територіальної  громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Коновальця, 4/1, площею 71,8 м. кв.

 4. Включити в перелік об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення електронних торгів (аукціону) з права укладення договору оренди у ЕТС Prozorro.Продажі нежитлове приміщення комунальної власності  територіальної  громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Грушевського, 70/1, площею 30,4 м. кв.

 5. Включити в перелік об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення електронних торгів (аукціону) з права укладення договору оренди у ЕТС Prozorro.Продажі нежитлове приміщення комунальної власності  територіальної  громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Самбірська, 68/1, площею 22,5 м. кв.

 6.  Включити в перелік об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення електронних торгів (аукціону) з права укладення договору оренди у ЕТС Prozorro.Продажі нежитлове приміщення комунальної власності  територіальної  громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Індустріальна, 1а, площею 31 м. кв.


 7.  КНП «Дрогобицька міська лікарня № 1» Дрогобицької міської ради, Управлінню майна громади, КП «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради забезпечити:      

         7.1. оприлюднення Переліку об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення електронних торгів (аукціону) згідно з вимогами Закону України «Про оренду державного і комунального майна»;

         7.2. вчинення усіх необхідних дій, пов’язаних з передачею в оренду  об’єктів комунальної власності шляхом проведення електронних торгів  (аукціону) у порядку, визначеному чинним законодавством України.

           8. Виконання даного рішення доручити  КНП «Дрогобицька міська лікарня № 1» Дрогобицької міської ради, Управлінню майна громади, КП «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради.

           9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика).

 

 

         Міський голова                                                            Тарас КУЧМА